Понеділок, 19.04.2021, 12:30
Вітаю Вас, Гість

ІСТОРІЯ САДОЧКА

 Свою роботу наш садочок розпочав 9 серпня 1974 року. У садочку працювало 12 груп - 4 раннього та 8 дошкільного віку, загальною кількістю 250 дітей .

 

http://berizka7.at.ua/img/istor.jpg

 
   І відкривала його перша завідуюча – Ольга Петрівна Чепіга . Своєю життєвою енергією вона заряджала усіх, хто був поряд. І тому дівчата до цих пір пам'ятають про те, як вона завзято, незважаючи на посади і ранги, разом з усіма носила меблі, мила вікна,саджала перші дерева, виступала у складі вокального ансамблю «Веснянка». Саме вона навчила вчорашніх студентів бути Вихователями.

http://berizka7.at.ua/img/istoria_i_sogod/cepiga.jpg

          Через 10 років керівництво закладом перейшло до рук умілого педагога та мудрого наставника Людмили Іванівни Орнацької. Своєю життєрадісністю та любов'ю до роботи вона так згуртувала весь колектив, що всі залюбки разом з нею  виходили на суботники,    розбивали нові клумби,  співали і танцювали на заняттях та дитячих святах.

  http://berizka7.at.ua/img/istoria_i_sogod/ornaska.jpg

З 2001 по 2019 р. на чолі нашого дошкільного закладу  працювала прерасна жінка та чудовий керівник – Світлана Михайлівна Мазійчук. Саме завдяки їй наш садочок запрацював у сучасному руслі: групи з кожним роком стають комфортніші, зростає педагогічна майстерність колективу, у всьому відчувалася рука дбайливої господині.