Вівторок, 22.09.2020, 11:07
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Квітень » 26 » безпека дітей на дорозі
12:35
безпека дітей на дорозі

Швидкий розвиток транспортної мережі у нашій країні вимагає від усіх учасників дорожнього руху чіткого виконання і суворого дотримання правил поведінки на вулиці. Особливо це стосується дітей, які на дорозі нерідко потрапляють у небезпечні для життя ситуації.

Безпека дітей на вулиці залежить насамперед від того, як вони себе поводять, наскільки уважні і здатні орієнтуватися в складних умовах. Тому ми, дорослі, зобовязані ознайомити дітей з правилами поведінки на дорозі, навчити бездоганно їх виконувати, розвивати вміння точно оцінювати ситуацію і вільно орієнтуватися в ній.

Саме з метою кращого засвоєння дітьми правил дорожнього руху у садочку був проведений конкурс дитячих малюнків на цю тему та проведена зустріч з працівниками Переяслав-Хмельницького відділення ДАІ. Лейтенант міліції Луценко В.В. та старший сержант Ярема Ю.В. були приємно вражені знаннями дітей про правила поведінки на дорозі і побажали юним учасникам дорожнього руху завжди бути уважним на дорозі та виконувати Правила дорожнього руху.

Переглядів: 403 | Додав: Берізка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]