Вівторок, 22.09.2020, 10:03
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Липень » 24 » Як обрати школу для дитини?
10:23
Як обрати школу для дитини?
Батьки майбутніх першокласників потрапляють в однакову ситуацію — вони мають зробити складний і надзвичайно важливий вибір, від якого залежить майбутнє їхнього чада. Що ж обрати: школу-дитячий садок (поступовість переходу до шкільного життя), звичайний загальноосвітній навчальний заклад (здібна дитина розкриє свої таланти будь-де) чи спеціалізовану школу, ліцей, гімназію (статусно, перспективно тощо)?

Виявляється, ці питання для батьків несуть другорядний характер, бо вони шукають не школу, а Вчителя.

Існує навіть психологічний прийом: перед малюком розкладають фотографії майбутніх наставників, він сам обирає собі першого вчителя, і тільки після цього його ведуть на знайомство.

Мета цієї першої зустрічі — налагодження контакту, а зовсім не перевірка вмінь читати, писати та рахувати. Ці знання учень отримає в початковій школі. Сучасна співбесіда перед зарахуванням включає в себе виконання спеціальних діагностичних завдань для встановлення рівня загального розвитку дитини та її готовності до систематичного навчання.

Якщо донедавна допомагала знайти першого учителя так звана «реклама із уст в уста»: добра слава, рекомендації знайомих, огляд шкіл, — то нині в цьому лідерські позиції посів інтернет. Предметне спілкування на форумах, відгуки й коментарі інших батьків і учнів, сайт закладу освіти, інформаційні замітки, а вже потім — особисті зустрічі та остаточне рішення.

Тож, усе рідше й рідше батьків хвилює близькість розташування навчального закладу до домівки чи місця роботи та зручність поїздки до нього. Вони зорієнтовані на якість знань, престижність і комфортний мікроклімат школи.
Переглядів: 397 | Додав: Берізка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]