Середа, 23.01.2019, 12:22
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Жовтень » 16 » крокуємо доріжками добра
07:02
крокуємо доріжками добра

У видавництві "Мандрівець" вийшов друком зошит для дітей старшого дошкільного віку до програми з морального виховання "Скарбниця моралі" . Авторами зошита є автор програми Л.Лохвицька, заступник декана факультету педагогіки і психології з наукової роботи ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький ДПУ ім. Г.Сковороди", кандидат пед наук, професор та О.Михайленко, вихователь-методист нашого закладу.

Зошит містить розвивальні, дидактичні та графічні завдання і вправи морального змісту для дітей старшого дошкільного віку. Він покликаний удосконалити у дітей уже набуті моральні уявлення і знання, розвинути моральні емоції та почуття, а також сформувати нові навички морального поводження у соціумі. Зошит передбачає індивідуальну роботу з дитиною і має на меті активне діяльнісне опрацювання нею матеріалів морального змісту за 8-ма тематичними блоками (доріжками), спираючись на народну мудрість.

Зошит відповідає парціальній програмі "Скарбниця моралі" і разом зі збірником ігор "Моралинки для Миколки і Маринки" та навчальним посібником "Особистість дошкільника: дорога до Я-морального" складає цілісний комплект. Водночас зошит може бути використаний і як окремий посібник для дітей старшого дошкільного віку.

Переглядів: 64 | Додав: Берізка7 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]