Неділя, 20.09.2020, 06:11
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Жовтень » 20 » майстер-клас
13:57
майстер-клас

Сьогодні вихователь Кучеренко Жанна Олександрівна провела майстер-клас для вихователів ДНЗ міста на тему "Використання засобів з розвитку  дитячого мовлення для формування духовно-моральних основ особистості"

Жанна Олександрівна познайомила малюків з лялькою Марійкою, яка принесла маски із зображенням емоцій. Діти вправлялися в розрізненні різних емоційних станів, виконували імітаційні вправи, за тембром голосу та інтонацією вихователя розпізнавали настрій, пісні, віршів, а також виконали вправи "Скажи пестливо", "Передай ласкавчик", етод "Подаруй посмішку". Присутні високо оцінили роботу вихователя. 

У роботі майстер-класу взяла участь   Лохвицька Л. В. – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та методики дошкільної освіти ДВНЗ «Переяслав – Хмельницький ДПУ ім. Г. Сковороди», яка презентувала присутнім свої напрацювання у сфері морального виховання.

Також на майстер-класі була присутня Божко І.В., завідувач методичного кабінету відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради.

 

Переглядів: 428 | Додав: Берізка7 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]