Неділя, 20.09.2020, 06:58
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Лютий » 15 » найцінніше в цілім світі - це любов і доброта
10:05
найцінніше в цілім світі - це любов і доброта

14 лютого у нашому садочку відбувся семінар-практикум для директорів, вихователів-методистів та вихователів ЗДО, які мають «вищу» кваліфікаційну категорію та звання «вихователь-методист» на тему: «Формування системи моральних цінностей дітей дошкільного віку». Пртисутні переглянули музичну розвагу "Найцінніше в цілім світі - це любов і доброта", яку підготувала і провела вихователь середньої групи "Золота рибка" Тетяна Володимирівна Бур'яновська, та обговорили проблеми морального виховання, які актуальні у роботі сучасного вихователя. У роботі семінару взяли участь Лохвицька Л.В., канд. пед. наук, доцент кафедри психології і педагогіки ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», науковий керівник дослідно-експериментальної роботи за темою «Становлення основ моральної вихованості у дітей дошкільного віку в умовах освітніх трансформаційних процесів сьогодення» та  Сапунова Т.В., методист  методичного кабінету відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради.

Тема розваги вихователем обрана не випадково - вона приурочена до Дня спонтанного прояву доброти, який відзначають у світі 17 лютого.

Під час розваги діти зробили багато добрих справ: посіяли зернята доброти, розчистили джерельце, визволили бджілку із полону павука, павуку сказали багато гарних, теплих слів, і він подобрішав, помирили Зайчика і Вовка, Вовка навчили говорити гарні, ввічливі слова, а отримавши від Ведмедика повітряні кульки "просто так", подарували "просто так" їх гостям. Від добрих дитячих справ проросли і розцвіли чарівні квіти доброти. Робити добрі справи дітям допомагали ляльки-"моральні путівники" Василько і Ганнуся.

Переглядів: 383 | Додав: Берізка7 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]