Вівторок, 22.09.2020, 08:51
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Жовтень » 4 » новий посібник
12:46
новий посібник

У вересні 2019 року у видавництві "Генеза" вийшов друком навчально-методичний комплект ілюстративно-розвивального матеріалу з морального виховання дітей старшого дошкільного віку: 8 сюжетних картин "Віночок чеснот для дитини" та методичні рекомендації "Добрі поради на щодень". Посібник схвалений для використання в закладах дошкільнох освіти комісією з дошкільної педагогіки і психології Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист ІМЗО від 16.04.2019 № 22.1/12-Г-209).

Комплект складається з 8 картин та методичних рекомендацій, що вміщують добірку літературних творів, різних видів розвивальнохї роботи морального змісту про головні чесноти. Він має на меті організацію як колективної, так і індивідуальної роботи. Посібник може бути використано як методичний супровід до парціальнох програми з морального виховання "Скарбниця моралі" або окремо для занять удома чи під час альтернативних форм роботи зі старшими дошкільниками в міжособистісній взаємодії з дорослими.

Авторами комплекту є автор програми Л.Лохвицька, професор кафедри психології і педагогіки дошкільнох освіти ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький ДПУ ім. Г.Сковороди", кандидат пед наук, та О.Михайленко, вихователь-методист нашого закладу.

Переглядів: 132 | Додав: Берізка7 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]