Четвер, 01.10.2020, 21:56
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Березень » 15 » практична частина обласного семінару
11:20
практична частина обласного семінару

14 березня у нашому садочку проходила одна із лінійок практичної частини спільного науково-практичного семінару міських та районних управлінь освіти Київської області та кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький ДПУ ім. Г.Сковороди" на тему: "Проблеми і перспективи підготовки фахівців дошкільної освіти: науково-практичний контент".

Гостей закладу привітала директор Світлана Михайлівна Мазійчук, доцент кафедри університету Любов Василівна Лохвицька, науковий співробітник відділу засобів навчання ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти" Олена Вікторівна Низковська.

Присутні переглянули заняття з морального виховання у старшій групі "Малинка" на тему: "Змінимо світ на краще", яке провела вихователь Людмила Анатоліївна Єфіменко, та заняття гуртка англійської мови (керівник - Ольга Віталіївна Гриценко). Також оглянули виставку публікацій педагогічних працівників закладу у фахових періодичних виданнях, групові кімнати та територію закладу. Гості відмітили, що відчували від гостинних господарів любов до дітей, до своїє професії, до садочка, і щиро дякували за це.

Переглядів: 160 | Додав: Берізка7 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]