Субота, 22.02.2020, 18:08
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Березень » 18 » семінар-практикум: перегляд заняття у старшій групі
10:56
семінар-практикум: перегляд заняття у старшій групі

18 березня у закладі відбувся семінар-практикум для завідуючих, методистів та вихователів ДНЗ, які мають «вищу» кваліфікаційну категорію та звання «вихователь-методист» на тему: «Забезпечення позитивного впливу основних потреб дошкільників на становлення особистості».

Присутні переглянули заняття на тему:«Кольори для планети Земля» з використанням методики О.Савенкова, яке провела Потужня О.М., вихователь старшої групи «Зернятко» та  заняття гуртка англійської мови показала  Гриценко О.В., керівник гуртка. 

На семінарі були присутні начальник відділу освіти Ярмоленко П.М., завідувач міським методичним кабінетом Божко І.В. та методист ММК Сапунова Т.В.

На семінарі були сформовані такі рекомендації для педагогічних працівників ДНЗ:

  • Приводити дитячі потреби у відповідність з життєвими реаліями та сутнісними, природними силами самої дитини; узгоджувати їх з можливостями родини; виховувати доступну віку культуру дитячих бажань та їх проявів; збалансовувати елементарні матеріальні й морально-духовні запити.
  • Створювати для дітей реальні ситуації успіху, надавати емоційну підтримку, використовувати метод поступового підвищення труднощів та їх подолання.
  • Надавати дітям право на помилку, не докоряти за неуважність, запобігати проявам невпевненості, боязні помилитися; спонукати знаходити та конструктивно виправляти свої помилки.
  • Не порівнювати одну дитину з іншою, результати їхніх дій та вчинків. Кожного дошкільника варто порівнювати із самим собою – вчорашнім, сьогоднішнім, ймовірним завтрашнім.

Вихователь Потужня О.М. під час заняття проводила роботу по розширенню та узагальненню уявлень дітей про планету Земля, материки, океани, пустелі, їх особливості та різноманіття; фомувала навички пошуково-дослідницької діяльності, акцентувала увагу присутніх на ціннісному ставленні до проблем взаємодії людей та природи.  

 

Переглядів: 298 | Додав: Берізка7 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]