Неділя, 20.09.2020, 06:47
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Березень » 23 » семінар-практикум
13:36
семінар-практикум

22 березня у нашому закладі відбувся науково-методичний семінар-практикум на тему: «Застосування технології наскрізного методичного супроводу морального виховання дітей дошкільного віку». 

Присутні, а це завідувачі, вихователі-методисти, вихователі, які мають вищу кваліфікаційну категорію та звання "Вихователь-методист", практичні психологи дошкільних закладів міста познайомилися із новою сучасною технологією морального виховання дітей дошкільного віку "Ляльки- моральні путівники", яку розробила канд. пед. наук, доцент кафедри психології і педагогіки ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди" Любов Василівна Лохвицька. Наш педагогічний колектив застосовує цю технологію уже понад два роки. І ми бачимо великі позитивні зміни, які відбуваються з дітьми щодо становлення їх моральної вихованості, самосвідомості.

Під час семінару-практикуму вихователі показали свою роботу з дітьми: Василенко А.С. провела заняття на тему: "Добро починається з тебе", Ружановська Л.В. - "Відкривайте людям серце і робіть світ кращим". 

Лохвицька Л.В. познайомила присутніх з інструментами визначення рівня моральної вихованості дошкільнят. Методист-психолог ММК Горбаченко С.М. розповіла про необхідність тісної співпраці з батьками вихованців.

Під час роботи семінару відбулося он-лайн спілкування з педагогічним колективом ДНЗ №3 "Смородинка" м. Лубни Потлтавської обл., які також впроваджують цю технологію.

"Добро починається з тебе" 

вихователь середньої групи "Дзвіночок" Анастасія Сергіївна Василенко

У гості до діток завітала лялька Ганнуся, яка хоче стати вихованою і чемною. Діти вчать її вітатися і не робити поганих вчинків. 

Ганнуся зламала будиночок, у якому жив Котик. Вихователь показала дітям, яу можна зробити новий будиночок із старої футболки.

Хлопчики допомогли одягнути футболку на каркас.

Дівчатка прикрасили будиночок яскравими наліпками.

Ганнуся розповіла, що розсипала сміття, яке мала б винести до контейнера. Діти не тільки зібрали це сміття, а ще й посортували його: папір склали у паперовий пакет, пластикові пляшки - у целофановий кульок, харчові відходи - у відро, щоб винести їх у компостну яму. А ляльці вони розповіли, чому треба робити саме так.

Далі малюки показали Ганнусі, як слід стримувати свою злість і агресію.

Дидактична гра "В якому вчинку живе добро"

На згадку про зустріч малята подарували Ганнусі листівку зі словами: "Добрі серця - це сади, добрі слова - це коріння, добрі думки - це квіти, добрі вчинки - це плоди".

Лялька подякувала дітям, що навчали її бути вихованою.

А всім присутнім дітки подарували маленькі сердечка, наповнені їхнім теплом і ласкою.

Відкривайте людям серця і робіть світ кращим

Вихователь середньої групи "Сонечко" Людмила Володимирівна Ружановська

Вправа на розвиток відчуттів

Психогімнастика "Добре серденько"

До малюків прийшла лялька Марійка, яка принесла у торбинці небесні іскорки - "здоровя", "радість", "доброта", "охайність", "чесність", "дружелюбність", "любов". 

Діти, отримавши ці іскорки, дарували їх тим, хто потребує: охайність - бруднулі, здоровя - хворому тощо.

А коли на заняття завітала Пані Шапокляк, яка звикла робити тільки капості, малюки, подарувавши їй іскорки, що утворилися в їхніх серденьках, перетворили її на добру, ввічливу і хорошу.

Виспуп Л.В.Лохвицької

На звязку- ДНЗ №3 "Смородинка"

Під час обговорення занять

 

Переглядів: 605 | Додав: Берізка7 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]