Вівторок, 22.09.2020, 10:40
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Січень » 27 » семінар-практикум для вихователів днз міста
13:09
семінар-практикум для вихователів днз міста

Сьогодні у нашому садочку відбувся семінар-практикум для вихователів дошкільних закладів міста на тему: "Робота з книгою - традиційний засіб прилучення дошкільнят до духовної культури".

Присутні переглянули заняття з розвитку мовлення у середній групі "Буратіно", вихователь Кириченко С.М., на тему "Дива у нашій групі". До дітей у гості з Книги казок спочатку прийшла Лисичка (вих. Ющенко І.В.) Малятам вона принесла предмети з різних казок, діти швидко назвали ці казки. За це Лисичка подарувала їм книги з казками. Потім зявився переляканий Зайчик (вих. Потужня О.М.) і попоросив у діток допомоги   - поки він втікав від вовка, всі казки у його корзинці переплуталися. Діти залюбки допомогли Зайчику, і отримали від нього теж книжки з казками.  Раптом у групі зявилася Баба Яга (вих Ружановська Л.В.) і почала все навкруг розкидати. Вихователь запросила її сісти, заспокоїтися. Діти за допомогою вихователя склали казку і сталося диво - Баба Яга стала доброю. Кожна дитина подарувала їй книжку, щоб Бабуся читала казки і ставала кращою з кожним днем. Всі разом зробили висновок, що книга - найкращий подарунок і невичерпне джерело знань. 

 Вихователь старшої групи "Віночок" Миколаєнко Н.І. провела інтегроване заняття  на тему "Книга вчить, як на світі жить".  Діти за допомогою мультимедійної презентації познайомилися з давніми предками сучасної книги (камяними, глиняними, на шкірах тварин, на парірусі, бересті тощо),  познайомилися з роботою бібліотеки, продемонстрували відмінні знання з художньої літератури та в "Лікарні для книжок" провели ремонт книг.

В ході обговорення присутні високо оцінили роботу колег, відмітили рівень емоційного проживання дітьми створених вихователем ситуацій (середня група) та рівень сформованості готовності до навчання у школі  вихованців старшої групи.  

 

Переглядів: 729 | Додав: Берізка7 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]