Неділя, 20.09.2020, 06:47
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Червень » 19 » спортивне свято "подорож до країни лімпопо"
11:54
спортивне свято "подорож до країни лімпопо"

Літо для дошкільнят – це час для реалізації мрій, активних ігор, появи нових друзів. Для працівників дошкільного навчального закладу літо – це відповідальна пора. Адже необхідно створити належні умови, щоб реалізувались дитячі мрії, з'явились нові яскраві враження, малюки зміцніли, засмагли, відпочили, а ще - дізналися багато нового.

Тому діяльність дошкільного навчального закладу у літній період спрямовується на організацію змістовного, різноманітного буття з метою оздоровлення дітей, забезпечення їхнього активного відпочинку, закріплення, уточнення, розширення запасу набутих упродовж навчального року знань через різні види дитячої діяльності: рухової, ігрової, пізнавальної, комунікативно – мовленнєвої, художньої, предметно – практичної тощо.

Саме з цією метою сьогодні у садочку відбулося спортивне свято "Подорож до Країни Лімпопо", яке підготували та провели музичні керівники Ляшенко Л.О. та Шаповал О.О.

Діти, потрапивши до цієї країни, виконали багато різноманітних завдань: перестрибнули через бурхливу річку (стрибки через мотузку), пройшли по вузеньких місточках (ходьба по мотузці та по ребристій дошці), залазили у пещеру (підлізання під дугу), гралися у веселі ігри, приймали участь в естафетах. Допомагали їм у всьому веселі Мавпочки (вихователі Черненька О.А. та Мощенко Т.І.), папуга Какаду (вихователь Слюсар Т.Г.). А злий Бармалей (помічник вихователя Птуха Л.І.) тим часом задумав викрасти всі фрукти, що є в Країні Лімпопо. Та діти не дали йому цього зробити: вони змусили Бармалея танцювати до тих пір, поки він не втратив усю силу і не впав. Бармалей попросив у малят вибачення і пообіцяв, що ніколи більше не буде робити капостей.

Переглядів: 627 | Додав: Берізка7 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]